Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Continue
ast: Siguir

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Mode
ast: Mou

en: Operation
ast: Operación
