Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Label
bg: Заглавие

en: Continue
bg: Продължи

en: Mode
bg: Режим

en: Operation
bg: Действие
