Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
