Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Label
cs: Popisek

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Field name
cs: Název pole

en: Mode
cs: Režim

en: Operation
cs: Operace

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
