Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Continue
cy: Parhau

en: Mode
cy: Modd

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Edit link
cy: Golygu dolen
