Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Label
da: Etiket

en: Continue
da: Fortsæt

en: Field name
da: Feltnavn

en: Mode
da: Tilstand

en: Operation
da: Handling

en: Defaults
da: Standarder

en: Save defaults
da: Gem standarder

en: Entity type
da: Entity-type

en: Edit link
da: Redigér-link

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
