Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Label
de: Beschriftung

en: Continue
de: Weiter

en: Field name
de: Feldname

en: Mode
de: Modus

en: Operation
de: Aktion

en: Defaults
de: Standards

en: Save defaults
de: Standardwerte speichern

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Edit link
de: ‚Bearbeiten‘-Link

en: Are you sure you want to proceed?
de: Möchten Sie wirklich fortfahren?

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args
