Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Label
fr: Libellé

en: Continue
fr: Continuer

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Operation
fr: Opération

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Save defaults
fr: Enregistrer les options par défaut

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Edit link
fr: Lien de modification

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
