Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
