Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Label
he: תווית

en: Continue
he: להמשיך

en: Field name
he: שם שדה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Operation
he: פעולה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Save defaults
he: שמור ברירות מחדל

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Edit link
he: עריכת קישור
