Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Label
hu: Címke

en: Continue
hu: Folytatás

en: Field name
hu: Mező neve

en: Mode
hu: Mód

en: Operation
hu: Művelet

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Save defaults
hu: Alapértelmezések mentése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
