Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
