Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Label
it: Etichetta

en: Continue
it: Continua

en: Field name
it: Nome del campo

en: Mode
it: Modalità

en: Operation
it: Operazione

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Edit link
it: Link modifica

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
