Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Label
ja: ラベル

en: Continue
ja: 継続

en: Field name
ja: フィールド名

en: Mode
ja: モード

en: Operation
ja: 操作

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
