Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Label
jv: Judul

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Operation
jv: Operasi
