Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Label
kk: Атауы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Mode
kk: күй

en: Operation
kk: Операция
