Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು
