Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Mode
ku: جۆر

en: Operation
ku: کردار
