Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Mode
ml: മോഡ്
