Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
