Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Mode
nl: Modus

en: Operation
nl: Bewerking

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Save defaults
nl: Standaardwaarden opslaan

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
