Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Continue
oc: Contunhar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Mode
oc: Mòde

en: Operation
oc: Operacion

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
