Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Label
pl: Etykieta

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Mode
pl: Tryb

en: Operation
pl: Czynność

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Save defaults
pl: Zapisz domyślne ustawienia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
