Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Label
ru: Метка

en: Continue
ru: Продолжить

en: Field name
ru: Имя поля

en: Mode
ru: Режим

en: Operation
ru: Действие

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Save defaults
ru: Сохранить умолчания

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Batch update
ru: Пакетное обновление

en: Bundle
ru: Набор

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
