Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Label
sk: Označenie

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Mode
sk: Režim

en: Operation
sk: Operácia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
