Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Label
tr: Etiket

en: Continue
tr: Devam et

en: Field name
tr: Alan adı

en: Mode
tr: Kip

en: Operation
tr: İşlem

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle
