Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
