Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Label
vi: Nhãn

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Field name
vi: Tên trường

en: Mode
vi: Chế độ

en: Operation
vi: Thao tác

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Edit link
vi: Sửa liên kết

en: Are you sure you want to proceed?
vi: Bạn có chắc là muốn tiếp tục không?

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
