Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: view
fr: voir

en: Default
fr: Par défaut

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Show links
fr: Afficher les liens

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
fr: Rendu récursif détecté lors du rendu de l'entité @entity_type(@entity_id). Interruption du rendu.

en: The paragraph bundle %name has been updated.
fr: Le paquet de paragraphes %name a été mis à jour.

en: Added paragraph bundle %name.
fr: Ajout du paquet de paragraphes %name.
