Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: view
es: vista

en: Default
es: Por defecto

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Show links
es: Mostrar enlaces

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
es: Representación recursiva detectada cuando se representaba la entidad @entity_type(@entity_id). Representación abortada.
