Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Show links
ja: リンクを表示

en: Do not display links.
ja: リンクを非表示にします。
