Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: view
da: vis

en: Default
da: Standard

en: Entity type
da: Entity-type

en: Show links
da: Vis links

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering detekteret ved rendering af entity @entity_type(@entity_id). Afbryder rendering.
