Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: view
pt: ver

en: Default
pt: Padrão

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Show links
pt: Mostrar links

en: The paragraph bundle %name has been updated.
pt: O pacote de paragraph %name foi atualizado.

en: Added paragraph bundle %name.
pt: Adicionado pacote de paragraph %name.

en: The paragraph bundle %name has been added.
pt: O pacote de paragraph %name foi adicionado.
