Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: view
ru: представление

en: Default
ru: По умолчанию

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Show links
ru: Отображать ссылки

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
ru: Обнаружен рекурсивный рендеринг при обработке сущности @entity_type(@entity_id). Рендеринг отменен.
