Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Default
uk: Базово

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Show links
uk: Показати посилання

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type(@entity_id) виявлено рекурсію. Генерування перервано.
