Paragraphs pack (7.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Default
nl: Standaard

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Show links
nl: Links weergeven

en: The paragraph bundle %name has been updated.
nl: De paragraafbundel %name is bijgewerkt.

en: Added paragraph bundle %name.
nl: Paragraafbundel %name toegevoegd.

en: The paragraph bundle %name has been added.
nl: De paragraafbundel %name is toegevoegd.
