Paragraphs slider (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: view
de: Ansicht

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: The paragraph bundle %name has been updated.
de: Der Seitenabschnitts-Subtyp %name wurde aktualisiert.

en: Added paragraph bundle %name.
de: Der Seitenabschnitts-Subtyp %name wurde hinzugefügt.

en: The paragraph bundle %name has been added.
de: Das Seitenabschnitts-Subtyp %name wurde hinzugefügt.
