Paragraphs slider (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: The paragraph bundle %name has been updated.
nl: De paragraafbundel %name is bijgewerkt.

en: Added paragraph bundle %name.
nl: Paragraafbundel %name toegevoegd.

en: The paragraph bundle %name has been added.
nl: De paragraafbundel %name is toegevoegd.
