Paragraphs summary formatter (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: All
de: Alle

en: Unlimited
de: Unbegrenzt

en: Limit
de: Begrenzung

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Select the view mode
de: Anzeigemodus auswählen

en: View mode: @mode
de: Ansichtsmodus: @mode

en: Limit: @limit
de: Begrenzung: @limit
