Paragraphs summary formatter (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: All
pt: Tudo

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Limit
pt: Limite

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Select the view mode
pt: Selecione o modo de visualização

en: View mode: @mode
pt: Modo de visualização: @mode
