Paragraphs summary formatter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: All
fr: Tout

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Limit
fr: Limite

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Select the view mode
fr: Sélectionner le mode d'affichage

en: View mode: @mode
fr: Mode d'affichage : @mode

en: Limit: @limit
fr: Limite : @limit
