Paragraphs summary formatter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: All
hu: Mind

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Limit
hu: Korlát

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View mode: @mode
hu: Megtekintési mód: @mode
