Paragraphs summary formatter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: All
ru: Все

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Limit
ru: Предел

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Select the view mode
ru: Выберите режим просмотра

en: View mode: @mode
ru: Режим отображения: @mode
