Paragraphs table (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Table
ne: तालिका
