Paragraphs table (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Table
af: Tabel

en: Order
af: Bestelling
