Paragraphs table (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Table
ast: Tabla

en: Order
ast: Orde
