Paragraphs table (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Table
be: Табліца

en: Order
be: Парадак

en: Duplicate
be: Дубліраваць
