Paragraphs table (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Table
bs: Tabela

en: Order
bs: Poredak
