Paragraphs table (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Table
cs: Tabulka

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Hide empty columns
cs: Skrýt prázdné sloupce
