Paragraphs table (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Table
eo: Tabelo

en: Order
eo: Ordo
